W Golinie na czytelników czekały, oprócz gry w kostkę, mini test wiedzy o miejscowości oraz prośba o wypisanie powodów, dla których czyta się książki. »

W Filii nr 3 oprócz dobrej zabawy w rzucanie kostką, czytelnicy mieli okazję otrzymać niepowtarzalną, sznurkową zakładkę, którą wykonała na tę okazję bibliotekarka Justyna Nawrocka »

W Filii nr 2 zabawa w rzucanie kostką o książkę do czytania okazała się idealna dla młodzieży »

Naszą zabawę w rzucanie kostką i szukanie książek przygotowaliśmy w wersji dziecięcej. Najmłodsi czytelnicy chętnie korzystali z tej formy decydowania o wyborze książek do czytania »

W ramach Tygodnia Bibliotek we wszystkich naszych filiach odbywały się gry i zabawy dla czytelników - w formie tradycyjnej jak i online. »

Tydzień Bibliotek trwa. Z tej okazji zaproszono uczniów pozostających w świetlicy szkolnej na lekcję biblioteczną online. »

W Tygodniu Bibliotek Oddział dla Dzieci przygotował Kiermasz Książek dla najmłodszych. Za 2 zł można było zaopatrzyć się w bajeczki i nie tylko. »