Kolejny dzień eko-wakacji w bibliotece. Dzieci usłyszały historię zwierząt zamkniętych w niewoli, wykonały samodzielnie wydzierankę z okazji Dnia Psa, były również eko gry i zabawy. »

Na ekozajęciach wakacyjnych chłopcy wysłuchali opowiadania "Czy wiecie jak pomóc planecie?" »

Dzieci z półkolonii z Zespołu Szkół Społecznych w Jarocinie usłyszały opowiadanie o lisku, który uczył dzieci jak segregować śmieci. Oprócz tematu o ekologii była również zabawa na polanie przed biblioteka. »

Uczniowie z klasy III Niepublicznej Szkoły Podstawowej z Jarocina bawili się wierszami Jana Brzechwy i Juliana Tuwima. »

O tym, że gwara nie jest straszna przekonali się uczniowie kl. VII Niepublicznej Szkoły Podstawowej. »

Plastusie Poranne z Niepublicznego Przedszkola „Marcinek” jako sześciolatki poznali już wszystkie literki. W środowy poranek odwiedziły Oddział dla Dzieci gdzie bawiły się literkami. »

Na czym polega praca bibliotekarza i co znajduje się w bibliotece, usłyszeli uczniowie z Akademii Dobrej Edukacji w Jarocinie. »

Bibliotekę w parku odwiedziły przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola Poziomka w Jarocinie. Z okazji Dnia Wiatru dzieci usłyszały wierszyki o psotnym wietrzyku. »

Na grupach zabawowych królowała piłka ponieważ jutro rozpoczyna się EURO`21. Maluszkom przedstawiono teatrzyk kamishibai "Piłka". »