75 wyzwań na 75-lecie

W tym roku nasza Biblioteka obchodzi 75 urodziny, które przypadają 15 października 2020. Do tego czasu proponujemy naszym czytelnikom zabawę - na wszystkich chętnych czeka 75 książkowych wyzwań! Szczegóły w naszych filiach - na 10 osób, które "zaliczą: najwięcej wyzwań czekają nagrody.

Karta zadań do pobrania tutaj

Regulamin akcji tutaj

75 wyzwań na 75 lecie

75 wyzwań na 75 lecieNasza biblioteka w tym roku obchodzi jubileusz 75 lecia.

Z tej okajzi mamy dla naszych czytelników zabawę 75 wyzwań na 75 lecie. Wyzwania oczywiście książkowe - jakie zapraszamy do naszych bibliotek!

Urodziny Biblioteki w Wilkowyi

Urodziny Biblioteki w WilkowyiZ okazji jubileuszu 75-lecia naszej biblioteki w filii w Wilkowyi na czytelników czekały zakładki i fotobudka w formie drzewa

[GALLERY]1801[GALLERY]

Jubileuszowa fotobudka w Kamienicy Kultury

Jubileuszowa fotobudka w Kamienicy KulturyW Kamienicy Kultury także stanęła jubileuszowa fotobudka. Czytelnicy chętnie się w niej fotografowali

Fotubudkowe szaleństwo w Golinie

Fotubudkowe szaleństwo w GolinieZ okazji 75-lecia Biblioteki Jarocin także w Filii w Golinie stanęła fotobudka - czytelnicy dobrze się bawili pozując w niej.