Pomarańczowy rowerowy weekend z biblioteką

Pomarańczowy rowerowy weekend z bibliotekąRajd rowerowy inny niż zwykle - ze względu na pandemię w tym roku proponujemy Wam dwa rowerowe dni 20 i 21 czerwca (sobota i niedziela) - jedziesz jak chcesz, z kim chcesz, bez zapisów.

My będziemy na Was czekać w 4 punktach bibliotecznych z zadaniami i pieczątkami: w Bibliotece Głównej w Pałacu Radolińskich, w Bibliotece w Cielczy (w Szkole Podstawowej w Cielczy przy ul. Szkolnej), w Bibliotece w Mieszkowie (w Szkole Podstawowej w Mieszkowie przy ul. Radlinieckiej) i w Bibliotece w Wilkowyi (przy Zespole Szkół Zaradni Odważni Oryginalni przy ul. Powstańców Wielkopolskich).
Biblioteki będą otwarte w godzinach 12.00 do 16.00. Można odwiedzić je w jeden dzień, a można rozbić sobie wizyty na dwa dni.

Osoby, które zdobędą komplet pieczątek wezmą udział w losowaniu nagród. Losowanie odbędzie się we wtorek 23 czerwca. Będziemy je transmitować na żywo.