Rajd rowerowy inny niż zwykle - ze względu na pandemię w tym roku proponujemy Wam dwa rowerowe dni 20 i 21 czerwca (sobota i niedziela) - jedziesz jak chcesz, z kim chcesz, bez zapisów. »

Mimo niezbyt sprzyjającej pogody uczestnicy naszego rajdu stawili się tłumnie na miejscu startu przy Szkole Podstawowej nr 4 w Jarocinie, skąd wszyscy wyruszyli w kierunku Dobrzycy. »

Kolejny Odjazdowy Bibliotekarz już za nami. Ponad 220 uczestników, wspaniała pogoda, ciekawe miejsca, sielskie krajobrazy i spotkanie z panią Jadwigą Podeszwą »

Ponad 300 rowerzystów stawiło się przed pałacem Radolińskich, gdzie startował kolejny już biblioteczny rajd rowerowy - w tym roku podążaliśmy do Żerkowa śladami Jakoba Steinhardta. »