Dwie grupy drugoklasistów mogły zobaczyć jak wygląda ul z nadstawką, ramki, węza, matecznik i kilka innych akcesoriów pszczelarskich. »

Biblioteka po raz kolejny włączyła się w organizację zabaw dla dzieci w czasie festynu rodzinnego Szkoły Podstawowej w Mieszkowie. »

Na krótko przed Świętem Książki gościliśmy w naszych bibliotekach w Jarocinie (filia nr 3), Mieszkowie i Witaszycach Jakuba Skworza, redaktora miesięczników "Men’s Health" i "Women’s Health", twórcę wydawnictwa Erdensen, autora książki "Męskie rozmowy nastolatka" i bajek dla dzieci. »

Z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich w bibliotece w Mieszkowie zorganizowano lekcję na temat historii książki. »

W 73 rocznicę wybuchu powstania w getcie warszawskim bibliotekę w Mieszkowie odwiedzili czwartoklasiści. Dzieci nie wiedziały czym były getta, nie rozumiały po co zamykano w nich Żydów. »

Wiosenne spotkanie w przedszkolu wiosenną porą. Przed przedszkolakami postawiono niełatwe zadanie. »

Uczniowie VI klasy Szkoły w Mieszkowie z okazji Roku Żołnierzy Wyklętych spotkali się w bibliotece z Wojciechem Koterbą. »