Dzisiaj w bibliotece w Wilkowyi dinozaury obchodziły swoje święto. Zaproszono 6-latki z Niepublicznego Przedszkola Zaradni Odważni Oryginalni. »

26 lutego obchodzimy Dzień Dinozaura, więc głośne czytania w pięciu oddziałach przedszkolnych w Cielczy i Radlinie dotyczyło właśnie tych ciekawych choć wymarłych zwierząt. »

Wielkie roślinożerne, kaczodziobe, opancerzone , najgroźniejsi mięsożercy… wszystkie dinozaury były tematem spotkania z trzema grupami przedszkolnymi z okazji Dnia Dinozaura. »

19 lutego filię odwiedziły przedszkolaki. Przyszły na "Dzień Kota", który przypada 17 lutego. Dzieci wysłuchały książki Anity Głowińskiej "Kicia Kocia Zima". »

W Oddziale dla Dzieci odbyły się zajęcia dla najmłodszej grupy z Niepublicznego Przedszkola Marcinek w Jarocinie z okazji Światowego Dnia Kota. »

19 lutego w bibliotece zagościły przedszkolne Biedronki, aby świętować Światowy Dzień Kota. Dzieci poznały kotkę Milusię w teatrzyku kamishibai. »

Z okazji Światowego Dnia Kota do biblioteki w Witaszycach przyszła grupa przedszkolaków pod opieką pań Marzeny Zawisłej i Edyty Kral. »

Światowy dzień kota stał się idealną okazją do spotkania z trzema grupami przedszkolaków. Dzieci zapoznały się z częścią "kocich" książek ze zbiorów biblioteki po czym wysłuchały bajki "Kicia Kocia w bibliotece". »

14 lutego w bibliotece w Witaszycach odbyły się walentynkowe zajęcia dla grupy dzieci z miejscowego przedszkola. Po uważnym wysłuchaniu książeczki "Franklin i walentynki" rozmawialiśmy o jej treści. »