Ponieważ w niedzielę uroczyście będziemy obchodzić Dzień Mamy to spotkania w przedszkolach w Cielczy i w Radlinie dotyczyły tego święta. »

Dzieci z Niepublicznego Przedszkola "Jaś i Małgosia" zapoznano z książką obrazkową Iwony Chmielewskiej "W kieszonce". »

16 maja zawitała do Filii nr 2 grupa starszaków z Niepublicznego Przedszkola "Poziomka". Muzyka i taniec wprowadziły dzieci w świat szpaka Kajtka. »

Z okazji przypadającego w maju Światowego Dnia Pszczół grupa "Biedronek" z przedszkola w Mieszkowie uczestniczyła w pogadance na temat tych niezwykle pracowitych owadów. »

Światowy Dzień Książki stał się okazją do spotkania z dziećmi z Niepublicznego Przedszkola Poziomka. Od miesiąca każdy przedszkolak systematycznie, codziennie wybierał książkę dla grupy. »

Czy jajko jest mądrzejsze od kury? - próbowały się dowiedzieć 3 najmłodsze grupy z przedszkola w Cielczy i w Radlinie podczas przedświątecznego spotkania z książką. »

Uczniowie z klasy II Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Jarocinie odwiedzili bibliotekę w parku biorąc udział w zajęciach wielkanocnych. »