Bibliotekę w Wilkowyi odwiedziły maluszki z Niepublicznego Przedszkola Zaradni Odważni Oryginalni. »

Na pierwszym w tym roku szkolnym spotkaniu z przedszkolakami w Cielczy i Radlinie obchodziliśmy nietypowe święto - "Dzień Kropki". Dzieci wysłuchały bajeczki o tym jak kolorowy motylek sprawdzał jakie zwierzątka mieszkają albo przychodzą nad staw i co ciekawego tam się dzieje. »

Powitać Panią Jesień w witaszyckiej bibliotece przyszły przedszkolaki z grupy pani Wiesławy Cisowskiej. Po tańcu na powitanie wysłuchały historii o wiewiórkach, które nie chciały się dzielić. »

Z okazji Dnia Kropki grupa "Kotków" z przedszkola w Mieszkowie wysłuchała książeczki "Kropka". Następnie bawiliśmy wyszukiwanie kropek w różnych kolorach. »

Dzisiaj 5-latki z Niepublicznego Przedszkola Zaradni Odważni Oryginalni w Wilkowyi odwiedziły bibliotekę. Na początku spotkania dzieci wysłuchały opowiadania pt. "Zaczarowane sznurowadła" z książeczki "Jestem przedszkolakiem". »

Na ostatnie przedwakacyjne spotkanie w bibliotece w Witaszycach wybrały się przedszkolaki z najmłodszej grupy. Po przeczytaniu bajki "Zuzia na plaży" dzieci przeniosły się na słoneczną plażę, gdzie rozmawiały, odgadywały zagadki, bawiły się, oglądały wakacyjne rekwizyty i co najważniejsze, poznały zasady bezpiecznej kąpieli. »

Na czerwcowe "Spotkanie z bajeczką" została zaproszona grupa Motylków z Niepublicznego Przedszkola Poziomka. Tym razem zajęcia współprowadziły uczennice z klasy VI, członkinie MDKK - Sylwia Szczepankiewicz i Amanda Wojtczak. »

To dziś o godzinie 10.00 uczniowie Zespołu Szkół zebrali się w bibliotece i na boisku, by wspólnie poczytać i wziąć udział w ogólnopolskiej akcji "Jak nie czytam, jak czytam". »