Uczniowie klasy I Technikum Żywienia z ZSP Nr 1 w Jarocinie wzięli udział w zajęciach zatytułowanych "Nie oceniaj książki po okładce", mających na celu zwrócenie uwagi na temat nietolerancji i dyskryminacji. »

Gry i zabawy na przedwakacyjnym spotkaniu z uczniami że Szkoły Podstawowej nr 5 w Jarocinie. »

O tym, że gwara nie jest straszna przekonali się uczniowie kl. VII Niepublicznej Szkoły Podstawowej. »

Plastusie Poranne z Niepublicznego Przedszkola „Marcinek” jako sześciolatki poznali już wszystkie literki. W środowy poranek odwiedziły Oddział dla Dzieci gdzie bawiły się literkami. »

Na czym polega praca bibliotekarza i co znajduje się w bibliotece, usłyszeli uczniowie z Akademii Dobrej Edukacji w Jarocinie. »

Bibliotekę w parku odwiedziły przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola Poziomka w Jarocinie. Z okazji Dnia Wiatru dzieci usłyszały wierszyki o psotnym wietrzyku. »

W tę niedzielę odbył się rajd rowerowy. W tym roku rowerzystów prowadziły legendy i quest. »

Z okazji Dnia Dziecka bibliotekę odwiedzili uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Jarocinie. Wysłuchali opowiadania Grzegorza Kasdepke "Nadęty jak balon". »