Bibliotekę w parku odwiedzili półkoloniści że Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci i Młodzieży Tęczą im. Macieja Kostki w Radlinie. »

W eko grach i zabawach, na polanie w parku brały udział dzieci z półkolonii z Zespołu Szkół nr 5 w Jarocinie. »

Kolejny dzień eko-wakacji w bibliotece. Dzieci usłyszały historię zwierząt zamkniętych w niewoli, wykonały samodzielnie wydzierankę z okazji Dnia Psa, były również eko gry i zabawy. »

Na ekozajęciach wakacyjnych chłopcy wysłuchali opowiadania "Czy wiecie jak pomóc planecie?" »

Dzieci z półkolonii z Zespołu Szkół Społecznych w Jarocinie usłyszały opowiadanie o lisku, który uczył dzieci jak segregować śmieci. Oprócz tematu o ekologii była również zabawa na polanie przed biblioteka. »

Uczniowie klasy I Technikum Żywienia z ZSP Nr 1 w Jarocinie wzięli udział w zajęciach zatytułowanych "Nie oceniaj książki po okładce", mających na celu zwrócenie uwagi na temat nietolerancji i dyskryminacji. »

Gry i zabawy na przedwakacyjnym spotkaniu z uczniami że Szkoły Podstawowej nr 5 w Jarocinie. »

O tym, że gwara nie jest straszna przekonali się uczniowie kl. VII Niepublicznej Szkoły Podstawowej. »

Plastusie Poranne z Niepublicznego Przedszkola „Marcinek” jako sześciolatki poznali już wszystkie literki. W środowy poranek odwiedziły Oddział dla Dzieci gdzie bawiły się literkami. »