Witamy Panią Jesień!

Witamy Panią Jesień!Powitać Panią Jesień w witaszyckiej bibliotece przyszły przedszkolaki z grupy pani Wiesławy Cisowskiej. Po tańcu na powitanie wysłuchały historii o wiewiórkach, które nie chciały się dzielić.

Pokolorowały dary jesieni dla Beztroskiego Cyryla-głównego bohatera bajki i zawiozły je wesołym autobusem wiewiórce. Dzieci wzięły udział w wielu zajęciach: odgadywały zagadki, wykonały jesienny masażyk, rozpoznawały jakie skarby jesieni ukryły się w tajemniczym pudełku. Na zakończenie wykonały papierowe jeżyki. Pani Jesień widząc uśmiech na twarzach dzieci, postanowiła pozostać z nami do zimy.

Wydarzenie w ramach projektu "Bibliotekarz w akcji" dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz Gminę Jarocin.