#TataTeżCzyta

#TataTeżCzytaDzisiaj u nas wielkie czytelnicze święto! Nasza biblioteka rozpoczyna udział w akcji Fundacji Powszechnego Czytania #TataTeż Czyta

Zaprosiliśmy do czytań pana burmistrza Adama Pawlickiego, szefa Jarocińskich Linii Autobusowych Macieja Zegara, redaktora naczelnego "Gazety Jarocińskiej" Bartosza Nawrockiego, szefa Centrum Usług Społecznych Igora Armona, szefa Jarocińskiego Sztabu Kryzysowego Józefa Hoffmanna oraz śedziego Tomasza Jańca. Każdy z zaproszonych tatów był bardzo dobrze przygotowany do czytań, które poprzedziły pytania dzieci na temat pracy każdego z panów.
Największą atrakcją okazała się wizyta pana Macieja, któy podjechał pod bibliotekę autobusem. Po czytaniach cała grupa zaliczyła małą przejażdżkę, a na koniec spotkania każde dziecko otrzymało upominek. Z kolei pan Józef przyjechał superowym autem, które też zrobiło furorę wśród dzieci. Pan burmistrz miał niebywałą okazję udzielać odpowiedzi na bardzo poważne pytania młodych mieszkańców dotyczące inwestycji w naszej gminie i na koniec pan Tomek opowiadał o pracy sędziego, a każde dziecko mogło przymierzyć sędziąwski strój.
Po każdym czytaniu na dzieciaki czekało szaleństwo na dmuchańcach.

Dziękujemy wszystkim czytającym tatom - tą akcją rozpoczęliśmy tatowe czytania w całej naszej bibliotece.

#TataTeżCzyta