Spotkania z rowerem w tle - odsłona kwietniowa

Spotkania z rowerem w tle - odsłona kwietniowaInauguracyjne spotkania przygotowujące do rajdu Odjazdowy Bibliotekarz.

Pierwszym gościem był Bogusław "Sławek" Kuczyński, który opowiadał o swoich wyjazdach rowerowych do Afryki - śladami Kazimierza Nowaka, na Białoruś. Pan Sławek wszystkich obecnych zadziwił swoją niesamowitą kondycją - do Jarocina przyjechał rowerem. Nasz gość na bicyklu zaczął jeździć po przejściu na emeryturę (10 lat temu, w wieku 61 lat). W czytelni "Pod Ratuszem" cyklista pokazał zdjęcia i filmy ze swych podróży.
Kolejnym gościem był Przemysław Matan. Na co dzień nauczyciel wychowania fizycznego i instruktor spinningu opowiedział trochę o swojej pasji. Najpierw opisał na czym polegają i jak wyglądają zajęcia spinningu. Następnie mogliśmy wysłuchać opowieści o wyprawach rowerowych osób związanych z Atlas Fitness Club w Jarocinie.

Odjazdowy bibliotekarz