Rogalowe szaleństwo

Rogalowe szaleństwoTego się nie spodziewaliśmy! Zainteresowanie lukrowaniem przerosło nasze oczekiwania. Już przed 10.00 ustawiały się cię chętni do dekorowania rogali, a potem właściwie nie było chwili przerwy!

Dziękujemy za pyszne rogale spółdzielni ZGODA oraz młodzieżt=y z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Jarocinie za "robienie" lukru i pomoc przy lukrowaniu najmłodszym.

Wydarzenie dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz ze środków Gminy Jarocin