Premiera mobilnej gry!

Premiera mobilnej gry!Nareszcie jest! Nasza pierwsza mobilna gra z aplikacją Action Track jest gotowa - premiera 5 grudnia 2020, startujemy od 15.00
Ze względu na pandemię oraz remonty na ulicy Wojska Polskiego grę może przejść każdy nie wychodząc z domu!

"Wielka misja Jacentego" to gra, którą na warsztatach współtworzyły dzieciaki z panią Anią Cykman z Good Books oraz Małgosią Konieczną z Kamienicy Kultury. Przedmiotem gry jest znajomość jarocińskich legend i wielkopolskiej gwary. Przewodnikiem jest Jacenty z legendy o Jarocie, założycielu Jarocina. Za poprawne wykonanie zadań i rozwiązanie zagadek gracze zbierają punkty. Uczestnicy gry premierowej, którzy zdobędą największą ilość punktów w jak najkrótszym czasie otrzymają nagrody. Poinformowani zostaną drogą mailową.

Co trzeba zrobić aby wejść do gry:

• należy posiadać smartfon lub tablet z systemem iOS (w wersji 8.0 i wyższej) i Android (w wersji 6.0 wyższej),
  • zainstalowaną bezpłatną aplikacją ActionTrack (dostępną w Google Play i AppStore),
  • mobilnym dostępem do Internetu.

Grę uruchamiamy pobierając kod QR

Szczegółowy regulamin tutaj

Gra powstała w ramach projektu "Legendoczytacze na szlaku" dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz przez Gminę Jarocin.