Pasowanie w Wilkowyi

Pasowanie w WilkowyiW Tygodniu Bibliotek w środę uczniowie klasy I a z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Zaradni Odważni Oryginalni w Wilkowyi zostali uroczyście przyjęci do grona czytelników biblioteki. Ta ważna uroczystość miała zachęcić pierwszoklasistów do wypożyczania książek, nieustannego rozwijania umiejętności czytania oraz poznawania niezwykłego świata ukrytego w bibliotecznych zbiorach.

Dzieci uroczycie przyrzekły, że będą kochać i szanować książki, korzystać z ich mądrości i sumiennie wypełniać obowiązki czytelnika. W trakcie spotkania było głośne czytanie, krzyżówka do rozwiązania i Fotobudka. Na pamiątkę tego wydarzenia wszyscy otrzymali dyplomy i przypinki oraz samodzielnie wykonali swoje pierwsze zakładki do książek, papierowe sowy.