Moda w PRLu

Moda w PRLuO tym, co w PRL-u uchodziło za przyjemność, na którą rzadko można było sobie pozwolić, rozmawialiśmy na spotkaniu z Aleksandrą Boćkowską. Autorka reportażu "Księżyc z pewexu. O luksusie w PRL-u" mogłaby śmiało wykorzystać również wspomnienia uczestników naszego spotkania.

Mówiliśmy też o ówczesnych słynnych projektantach, sukienkach w wielbłądy, kolejkach i sposobach zdobywania rzeczy. A co dziś uważamy za luksus i czy jesteśmy to w stanie zdobyć? Dziękujemy za ciekawe spotkanie i zapraszamy na następne z cyklu "Książki spod lady, czyli tajemnice kamienicy".

Projekt dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz ze środków Gminy Jarocin.