Jarocin - gra spacerowa w okolicznych szkołach

Jarocin - gra spacerowa w okolicznych szkołachPrusy, Potarzyca, Siedlemin, Roszków - tam wraz z bibliotekarkami z Kamienicy Kultury dotarła książka Joanny Jodełki "Jarocin dla dzieci. Gra spacerowa".

Dzieci klas I-III oprócz otrzymania darmowego egzemplarza książeczki dowiedziały się wielu ciekawostek o Jarocinie, bawiły się w regionalne memory i rysowały herb Jarocina. Dziękujemy za serdeczne przyjęcie!

Spotkania odbyły się w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla Gminy Jarocin na rok 2019 realizowanego przez Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jarocinie we współpracy z Biblioteką Publiczną Miasta i Gminy Jarocin.