Głośne czytanie wierszy i warsztaty dla rodzin z Reginą Gruchalską

Głośne czytanie wierszy i warsztaty dla rodzin z Reginą GruchalskąW Bibliotece w Żerkowie odbyło się drugie wydarzenie w ramach inicjatyw oddolnych BLISKO - zajęcia literackie z Reginą Gruchalską!

Pani Regina zapoznała nas ze swymi wierszami, przekazała mnóstwo wiedzy o leśnych zwierzętach, pajęczakach i owadach. Były również elementy przestawienia, zabawa z pajęczyną i wykonywanie prac plastycznych.
Dzieci pięknie współpracowały, a rodzice i opiekunowie wspaniale je wspierali.
Jedna z uczestniczek przyniosła ze sobą "Pusię i Mikadusia czyli kocio-psie sprawki" Jadwigi Podeszwy z ilustracjami pani Reginy, prosząc o autograf.Bardzo dziękujemy dzieciom oraz ich rodzicom/ opiekunom za uczestnictwo i zaangażowanie.

Inicjatywa oddolna “Chodź z nami współtworzyć trzecie miejsce” realizowana w ramach projektu “Biblioteka na wyciągnięcie ręki” przez Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Jarocin.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025, Kierunek interwencji 4.1 BLISKO - Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność.