Book foldingowe czary mary

Book foldingowe czary maryNa tarasie naszej Kamienicy odbyły się fantastyczne warsztaty z book foldingu oraz szycia zakładek. Materiał nietypowy: stare, zniszczone i zaczytane książki, dzięki nowemu przeznaczeniu zyskały drugie życie!

Pod czujnym okiem prowadzącej pani Ewy Jaroszyńskiej, uczestnicy mieli okazję poznać techniki i spróbować swych sił w tworzeniu małych dzieł sztuki ze starych, zużytych i zniszczonych książek. Dając im drugie życie i to jakie! Aby jednak powstały te cuda wymaga to trochę cierpliowści i staranności ale dla chcącego nic trudnego. Część osób stworzyła rónież zakładki, wykorzystując igłę i nitkę oraz laminator.
Warsztaty tak się podobały, że mamy prośby aby kolejne odbyły się wkrótce!

Wydarzenie w ramach projektu "Książki spod lady czyli tajemnice z kamienicy" dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz ze środków Gminy Jarocin.