Balonowy regał na nudę

Balonowy regał na nudęSpotkanie z Elizą Piotrowską we filii w Mieszkowie zakończyło cykl spotkań z pisarzami w ramach projektu „Regał na nudę. Twórczyni "Cioci Jadzi" z humorem opowiadała o swoich książkach, spotkaniach z czytelnikami i niezwykłym życiu w odległej Brazylii.

Pomimo upału czas minął bardzo szybko i nadeszła pora na upragnione autografy w ulubionych książkach. Na zakończenie dzieci zostały obdarowane czerwonymi balonami z serduszkiem, ponieważ tematem przewodnim spotkania była książka "Maja i czerwony balonik". Grupa popołudniowa, która odwiedziła bibliotekę w towarzystwie rodziców i dziadków miała natomiast za zadanie wykonać  kwiaty z balonów do modelowania. Zadanie to, choć niełatwe sprawiło uczestnikom wiele radości zwłaszcza, że swoje dzieła dzieci mogły zabrać do domów.

Wydarzenie w ramach projektu dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących w Funduszu Promocji Kultury oraz Gminę Jarocin.