Uczestnicy warsztatów "Legendoczytacze na szlaku" z filii w Mieszkowie spotkali się po raz ostatni. Tym razem mieli okazję zapoznać się z nową aplikacją na temat lokalnych legend. »

Na ostatnich warsztatach "Legendoczytacze na szlaku" prowadzonych przez Błażeja Ciesielskiego uczestnicy dowiedzieli się jak korzystać i odczytywać kody QR. »

Pan Michał Czerniawski, prowadzący zajęcia wyjaśnił dzieciom, że historia to nie tylko źródła historyczne materialne, ale także źródła niematerialne, np. legendy. »

Kolejne warsztaty historyczne, w ramach projektu "Legendoczytacze na szlaku", odbyły się w Filii w Wilkowyi w piątek 15 września 2017r., prowadził je pan Michał Czerniawski. »

W filii w Golinie w piątkowe popołudnie odbyło się drugie spotkanie w ramach projektu "Legendoczytacze na szlaku". Tym razem były to warsztaty historyczne prowadzone przez Michała Czerniawskiego. »

W witaszyckiej bibliotece w środowe popołudnie, odbyło się drugie spotkanie w ramach projektu "Legendoczytacze na szlaku". Michał Czerniawski, prowadzący zajęcia, opowiedział czym jest historia i jak historyk poznaje przeszłość. »

Ostatnie warsztaty plastyczne, które prowadziła Monika Kula w ramach projektu „Legendoczytacze na szlaku” odbyły się 20 czerwca w filii w Witaszycach. »