Jaką bronią walczyli? Dlaczego tak się stało, że dopiero po latach się o nich mówi? Na te i inne pytania odpowiadał pan Wojciech Koterba (założyciel Grupy Rekonstrukcyjnej Powstańców Wielkopolskich w Mieszkowie, miłośnik i pasjonat historii), który był gościem filii w Wilkowyi. »

Uczniowie z klasy II a przyszli do biblioteki, by poznać tworzywa sztuczne i dowiedzieć się jak w jaki sposób można je przetwarzać i poddawać recyklingowi. »

Kolejne spotkanie warsztatowe dla seniorek w Wilkowyi poświęcone było filcowaniu wełny. »

W Wilkowyi spotkały się panie by przy kawie i ciastku nauczyć się metody wykonywania kartek zwanej metodą qullingu. »

Ten amulet wywodzący się z kultury niektórych plemion Indian z Ameryki Północnej był tematem spotkania Twórcze spotkania z książką. »