Biblioteka

W 2017 roku obchodzimy 760-lecie Jarocina. Z tej okazji na marcowym spotkaniu Klubu e-Seniora tworzyliśmy prezentacje na temat naszego miasta w programie PowerPoint. »

Podczas pięciu marcowych spotkań w filii nr 1 w ramach kursu "Smartfony, tablety i inne gadżety" jego uczestnicy zgłębiali wiedzę na temat łączenia się z Internetem, wykonywania, edycji i udostępniania zdjęć, wyszukiwania w Internecie, pobierania aplikacji, bankowości mobilnej i nie tylko. »

W ramach Tygodnia z Internetem w filii nr 1 "Pod Ratuszem" gościliśmy lokalnych vblogerów. Lidia i Jarosław Ostaszewscy opowiedzieli o tym jak zaczęła się ich przygoda z prowadzeniem vblogów "Dom i drewno" oraz "Blondynka potrafi" »

Lutowe spotkanie klubu było okazją do poćwiczenia znajomości języka angielskiego. Zwróciliśmy uwagę na najczęściej spotykane słowa występujące na różnych stronach internetowych i w różnych programach. »

Piąta rocznica istnienia Klubu E-Senior była okazją dodania naszemu comiesięcznemu spotkaniu szczególnej oprawy. Były balony, słodkości, tworzenie filmiku za pomocą aplikacji IMovie i ozdabianie zdjęć w aplikacji Pstryk Komiks na tablecie. »

Na marcowym spotkaniu Klubu e-Seniora działającego przy Filii nr 1 "Pod Ratuszem" został poruszony temat zdjęć. »

Facebook potrafi dać użytkownikowi wiele przyjemności i ważnych informacji z którymi dzielą się nasi znajomi, ale trzeba umieć odpowiednio z niego korzystać i wiedzieć jak się po nim poruszać. »

Powrót na górę