Środowe popołudnie członkowie Klub e-Seniora spędzili w Kamienicy Kultury. Tematem spotkania były m.in. aplikacje, które możemy zainstalować na smartfonach. Programy te służą nam do odtwarzania muzyki, czyszczenia systemu, przeglądania internetu lub zarządzania kontem bankowym. Wiele aplikacji ułatwia nam codzienne życie dzięki popularnym aplikacjom: np. Zdrowe Zakupy. »

Kolejne spotkanie Klubu e-Seniora za nami. Tematem przewodnim były fake newsy. Uczestnicy poznali strony internetowe, które podpowiadają jak nie paść ofiarą dezinformacji i w jaki sposób weryfikować autentyczność zdjęć i wiadomości. »

Pierwszego Dnia Wiosny odbyły się ostatnie zajęcia komputerowe. Tematem spotkania były również tablety i to jakie możliwości daje wykorzystanie tego nowoczesnego narzędzia. Uczestnicy otrzymali dyplomy potwierdzające ukończenie kursu. »

W poniedziałek odbyło się kolejne spotkanie Klubu e-Seniora. Tym razem uwaga uczestników skupiona była na Google Dysk. Ta popularna teraz usługa pozwala przechowywać nam dane w sieci. »

Po raz kolejny w Kamienicy Kultury spotkali się klubowicze z Klubu e-Seniora. Na zajęciach wymienialiśmy informacje o narzędziach i oprogramowaniach do wideokonferencji, czyli jak się komunikować bez wychodzenia z domu. »

Gorący temat ostatnio to e-recepty i posiadanie Profilu Zaufanego. Dlatego też zahaczyliśmy o te kwestie na styczniowym Klubie e-Seniora. »

Mistrzostwa Świata w lekkoatletyce już się skończyły, Noble rozdane. Teraz przyszła kolej na nas. Na październikowym Klubie e-Seniora zastanawialiśmy się, jak długo już pracujemy z komputerami, jak one dawniej wyglądały i co potrafiły. »