We wtorek uczniowie klasy pierwszej z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Zaradni Odważni Oryginalni w Wilkowyi zostali uroczyście przyjęci do grona czytelników biblioteki. »

Na lekcję online, po szkole do witaszyckiej biblioteki została zaproszona klasa III a z Zespołu Szkół w Witaszycach pod opieką pani Eweliny Szczot »

Dzisiaj uczniowie z klas I-III Szkoły Podstawowej w Potarzycy spotkali się online z bibliotekarkami z Kamienicy Kultury na lekcji o kwiatach. »

W Witaszycach zabawa w granie zabawą w granie, ale były też zaszyfrowane książki i karteczkowe miłe słowa - za co czytelnicy lubią bibliotekę. »

W Golinie na czytelników czekały, oprócz gry w kostkę, mini test wiedzy o miejscowości oraz prośba o wypisanie powodów, dla których czyta się książki. »

W Filii nr 3 oprócz dobrej zabawy w rzucanie kostką, czytelnicy mieli okazję otrzymać niepowtarzalną, sznurkową zakładkę, którą wykonała na tę okazję bibliotekarka Justyna Nawrocka »

W Filii nr 2 zabawa w rzucanie kostką o książkę do czytania okazała się idealna dla młodzieży »