W ramach współpracy biblioteki ze szkołą uczniowie klasy I Niepublicznej Szkoły Podstawowej Zaradni Odważni Oryginalni w Wilkowyi mieli lekcję kodowania. »

W czwartek 28 lutego korzystając z pięknej pogody uczniowie klasy II z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Zaradni Odważni Oryginalni z wychowawcą i bibliotekarkami udali się na spacer. »

Dzisiaj w bibliotece w Wilkowyi dinozaury obchodziły swoje święto. Zaproszono 6-latki z Niepublicznego Przedszkola Zaradni Odważni Oryginalni. »

Piątkowe spotkani Klubu Seniorek w bibliotece w Wilkowyi było patriotyczne. Panie udały się na pobliski cmentarz, aby uczcić 150. urodziny druha komendanta Zbigniewa Ostroróg-Gorzeńskiego oraz 100. rocznicę zakończenia Powstania Wielkopolskiego. »

W Filii w Wilkowyi ruszyła już Poczta Walentynkowa. Akcja ta jest przeprowadzana razem ze Samorządem Szkolnym. »