Dzień przed Mikołajkami spotkaliśmy się z przedszkolakami z grupy popołudniowej aby porozmawiać o tym jak przygotowują się do świąt. »

W Kamienicy Kultury gościliśmy dwie grupy dzieci ze Szkoły Podstawowej w Komorzu Przybysławskim. Uczniowie zostali oprowadzeni po nowym budynku i zapoznali się z intrygującymi nazwami pomieszczeń bibliotecznych. »

W związku z obchodzonym 25 listopada Światowym Dniem Pluszowego Misia biblioteka w Wilkowyi zorganizowała spotkanie z 4-latkami z Niepublicznego Przedszkola Zaradni Odważni Oryginalni. »

Tegoroczne obchody Światowego Dnia Pluszowego Misia rozpoczęliśmy już kilka dni wcześniej, tak aby każda grupa przedszkolaków z Cielczy i Radlina mogła dobrze zapoznać się z misiami – bohaterami książek, oraz pluszowymi miśkami, które gościły na naszych spotkaniach. »

Misie Poranne z Niepublicznego Przedszkola Marcinek w Jarocinie na powitanie z bibliotekarką przybijały piątki. »

Z okazji Dnia Pluszowego Misia 25 listopada witaszycką bibliotekę odwiedziła grupa dzieci z miejscowego przedszkola. Po wysłuchaniu bajki „Kochamy Cię, Misiu Tulisiu” i obejrzeniu książeczek z misiami przedszkolaki wzięły udział w licznych zabawach. »

Do biblioteki w parku zostały zaproszone dzieci z Niepublicznego Przedszkola "Jaś i Małgosia" w Jarocinie. Przedszkolaki zapoznały się z księgozbiorem biblioteki, co należy zrobić, aby stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachowywać. »

25 listopada w "Święto Misia" bibliotekę odwiedziła klasa I a. Dzieci poznały historię święta najpopularniejszego pluszaka na świecie. »

21 listopada filie odwiedziły przedszkolaki, które przyszły na "Święto Misia", które przypada 25 listopada. Dzieci wysłuchały opowieści D. Mellinga "Kochamy Cię, Misiu Tulisiu". »