16 listopada był Dniem Tolerancji. Zaproszeni przez bibliotekę uczniowie IB LO im. T. Kościuszki mieli okazję zmierzyć się z tym aktualnym tematem w nietypowy sposób. »

Kolejni legendoczytacze ruszyli na szlak. Uczniowie klasy 5 i 6 Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Bachorzewie korzystali z aplikacji "Legendoczytacze na szlaku". »

Zofia Stryjeńska była bohaterką październikowego spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki za sprawą książki Angeliki Kuźniak "Stryjeńska. Diabli nadali". »

Jarocińska młodzież, głównie harcerze mieli okazję wysłuchać rad twórcy polskiego survivalu Jacka Pałkiewicza, który spotkał się z nimi w sobotę na nieczynnej stacji Brzostów. »

Jacek Pałkiewicz - ojciec polskiego survivalu, podróżnik, odkrywca prawdziwego źródła Amaznki spotkał się z czytelnikami w Kamienicy. »