Kolejne warsztaty za nami. Tym razem w Kamienicy Kultury po raz pierwszy gościły panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Brzostowa. »

Dziś w Kamienicy Kultury było głośno i wesoło, a wszystko dzięki wizycie przedszkolaków ze Stokrotki. Czytaliśmy opowiadanie o Basi w bibliotece i zrobiliśmy wiosenne motylki. Nie zabrakło też zabaw ruchowych i wspólnego zdjęcia. »

W Dniu Kobiet postanowiłyśmy dać wyraz naszej solidarności z dzielnymi kobietami: matkami, siostrami, córkami Ukrainy, które w tym trudnym czasie wojny muszą dawać radę. »

W poniedziałek odbyło się kolejne spotkanie Klubu e-Seniora. Tym razem uwaga uczestników skupiona była na Google Dysk. Ta popularna teraz usługa pozwala przechowywać nam dane w sieci. »

26 lutego obchodzimy Dzień Dinozaura. Święto to najwięcej frajdy sprawia właśnie dzieciom. Stąd też nasza wizyta w Przedszkolu w Roszkowie i Siedleminie. »

Z literaturą Zośki Papużanki już raz na DKK się spotkałyśmy i lektura nam się podobała. Po raz drugi miałyśmy do czynienia w lutym za sprawą książki „Kąkol”. »

Dzień Bezpiecznego Internetu w Kamienicy Kultury upłynął nam bardzo intensywnie. Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Jarocinie obejrzały scenkę dotyczącą zachowań w Internecie. »

Drugi tydzień ferii upłynął nam równie intensywnie jak pierwszy. Było sportowo, plastycznie i książkowo. »