Andrzej Zawistowski zabrał naszych czytelników w podróż do PRLu i handlu reglamentowanego, kolejek i kartek. Okazuje się, że historia kartek i reglamentacji jest stara jak świat. »

Jeszcze trochę lata zostało więc zapraszamy po świeżutki i pachnące książki zakupione z dotacji w ramach Narodowego Programu Czytelnictwa. »

Kamienica Kultury zorganizowała festiwalową czytelnię. Był też punkt sprzedaży gadżetów i dostęp do informacji lokalnej. »

Wystawa "Ptaki" już otwarta. Izabela i Romuald Stefaniak opowiedzieli o swojej pasji fotografowania przyrody. »

Kolejne Gadu-Gadu polsko-ukraińskie za nami. Tym razem odwiedziliśmy Muzeum Adama Mickiewicza w Śmiełowie. »

Seria „Czytam sobie”, to książeczki przyjazne dzieciom, ułatwiające naukę czytania, dostosowane poziomem do możliwości małego czytelnika. »

Na tarasie naszej Kamienicy odbyły się fantastyczne warsztaty z book foldingu oraz szycia zakładek. Materiał nietypowy: stare, zniszczone i zaczytane książki, dzięki nowemu przeznaczeniu zyskały drugie życie! »