Dnia 5 kwietnia bibliotekę w Golinie odwiedziły dzieci z Niepublicznego Przedszkola w Golinie. Wysłuchały pogadanki na temat twórczości H. Ch. Andersena, gdyż 2 kwietnia, w urodziny pisarza, obchodzone jest Święto Książki Dziecięcej. »

W filii w Golinie odbyło się spotkanie Klubu Przyjaciół Biblioteki, którego tematem rozmów była książka Doroty Terakowskiej "W krainie kota". »

W Bibliotece w Golinie było kocio i walentynkowo a także wiosennie. Na początku było słowo czyli czytanie fragmentów książek. A potem zajęcia, nawet mimo braku prądu. »

W pierwszy dzień ferii Bibliotekę w Golinie odwiedziły dzieci z Niepublicznego Przedszkola. Spotkaniu towarzyszyła książka "Marysia i psotny kotek". »

W Bibliotece w Golinie odbyła się lekcja biblioteczna na temat zawodów. Dzieci wysłuchały wiersza Tadeusza Kubiaka "Kim będę?" oraz fragmentu książki "Kim zostaniesz ? Wybierz sam!" Włodzimierza Ścisłowskiego »

O tym jak można bawić się zimą dowiedziały się dzieci z Niepublicznego Przedszkola w Golinie, którzy odwiedzili tamtejszą bibliotekę »

W dniu 15 grudnia Bibliotekę w Golinie odwiedziły dzieci z Niepublicznego Przedszkola. Przedszkolaki wysłuchały książkę N. Berkane "Marysia i Boże Narodzenie". »