Pierwsze spotkanie z seniorkami w Golinie przebiegało w wielkanocnym nastroju. »

3 kwietnia w bibliotece w Golinie odbyło się spotkanie Klubu Przyjaciół Biblioteki. Tematem przewodnim była Wielkanoc. »

2 kwietnia w urodziny H. Ch. Andersena obchodzone jest Święto Książki Dziecięcej. To też klasa III przyszła na to święto do filii. »

W czwartek, w ramach Tygodnia z Internetem, w filii w Golinie odbyły się dwa spotkania dla klasy III i uczniów spędzających czas na świetlicy. »

Dzieci z klasy III umówiły się w Bibliotece w Golinie na wiosenne czytanie. »

W dniu nadejścia astronomicznej Wiosny bibliotekę w Golinie odwiedziły dzieci z Niepublicznego Przedszkola. »

19 lutego filię odwiedziły przedszkolaki. Przyszły na "Dzień Kota", który przypada 17 lutego. Dzieci wysłuchały książki Anity Głowińskiej "Kicia Kocia Zima". »

W poniedziałek 18 lutego do biblioteki przyszli uczniowie klasy I. Dzieci zapoznały się z regulaminem biblioteki, poznały "zalety" czytania. »

W pierwszym dniu ferii dzieci oglądały bajki wyświetlane na diaskopie w formie przeźroczy. W kolejnym dniu biblioteczne zajęcia odbyły się w przedszkolu. Dzieci wysłuchały fragmenty książki Ch. Tielmann "Maks jedzie do babci i dziadka", by następnie wyklejać portrety babci i dziadków. »