Kolejni legendoczytacze ruszyli na szlak. Uczniowie klasy 5 i 6 Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Bachorzewie korzystali z aplikacji "Legendoczytacze na szlaku". »

Uczniowie z klasy IV a z Szkoły Podstawowej nr 2 w Jarocinie uczestniczyli w lekcji bibliotecznej poznając katalog komputerowy. »

Bibliotekę odwiedziły dzieci ze świetlicy socjoterapeutycznej działającej przy Stowarzyszeniu na rzecz dzieci i młodzieży Tęcza z Radlina. W bibliotece przeniosły się w świat bajek i baśni. »

Dzieci z klasy III a wysłuchały krótkiej pogadanki na temat odzyskania niepodległości przez Polskę. Celem spotkania było poszerzenie wiedzy na temat własnej ojczyzny. »

Z okazji zbliżającego się Narodowego Święta Niepodległości i Patrona Miasta Jarocina, bibliotekę w Filii nr 2, odwiedziły dzieci ze szkoły podstawowej nr 3 z Jarocina. »

Uczniowie klas pierwszych zawsze podczas pasowania są zapraszani do udziału w konkursie "Ilustracja do pierwszej wypożyczonej książki" w Bibliotece w Wilkowyi. »

Z okazji Dnia Postaci z Bajek do filii w Mieszkowie zostali zaproszeni uczniowie klas pierwszych. Dzieci dowiedziały się jak poszukiwać, wypożyczać i oddawać zbiory biblioteki. »