Z okazji zbliżającego się Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania, grupa Biedronek z Mieszkowskiego przedszkola spotkała się z bibliotekarzem. »

Jarocińska młodzież, głównie harcerze mieli okazję wysłuchać rad twórcy polskiego survivalu Jacka Pałkiewicza, który spotkał się z nimi w sobotę na nieczynnej stacji Brzostów. »

Jacek Pałkiewicz - ojciec polskiego survivalu, podróżnik, odkrywca prawdziwego źródła Amaznki spotkał się z czytelnikami w Kamienicy. »

Uczestnicy warsztatów "Legendoczytacze na szlaku" z filii w Mieszkowie spotkali się po raz ostatni. Tym razem mieli okazję zapoznać się z nową aplikacją na temat lokalnych legend. »

Na ostatnich warsztatach "Legendoczytacze na szlaku" prowadzonych przez Błażeja Ciesielskiego uczestnicy dowiedzieli się jak korzystać i odczytywać kody QR. »

Nowy rok szkolny w przedszkolu rozpoczęliśmy od wizyty w jesiennym lesie. Zadaniem dzieci było rozpoznać o jakim zwierzątku mówi przeczytany fragment książeczki. »

Korzystając z pięknej pogody, członkinie Klubu Seniorek w Wilkowyi udały się szlakiem legend na spacer leśnymi ścieżkami Wilkowyi. »