Dzieci z Niepublicznego Przedszkola w Bachorzewie uczestniczyły Mikołajowym Spotkaniu z Bajeczką. Przedszkolacy mieli za zadanie poszukać Świętego Mikołaja z listem, w którym zachęcał do wspólnej zabawy. »

Mikołajkowo było dziś w naszych bibliotekach. Panie bibliotekarki przygotowały książkowe niespodzianki, zakładki i słodkości. »

Ostatnie wydarzenie w ramach projektu "Regał na nudę" odbyło się w Pałacu w Witaszycach, w gościnnych progach Tomasza Klauzy. Nasz gość - Rafał Kosik jest znanym pisarzem science fiction, wydawcą i grafikiem, który sam projektuje ilustracje do swoich książek. »

Członkowie Klubu Dyskusyjnego i Stowarzyszenia na Rzecz Witaszyc oraz ich sympatycy wybrali się do Jarocina na koncert zespołu "U studni". »

Dzieci z Niepublicznego Przedszkola "Stokrotka" odwiedziły bibliotekę dla Dzieci z okazji Święta Pluszowego Misia. »

Chociaż święto ulubionej maskotki dziecięcej czyli pluszowego misa przypada 25 listopada, to w filii bibliotecznej w Cielczy trwało ono kilka dni, tak aby wszystkie 5 grup przedszkolaków z Cielczy
i Radlina mogło w nim uczestniczyć.
»

Z okazji Dnia Pluszowego Misia,we wtorek 28 listopada witaszycką bibliotekę odwiedziła grupa przedszkolaków pod opieką pani Marzeny Zawisłej. Na początku dzieci wysłuchały historię powstania Święta Misia. »