Hece w bibliotece - zajęcia integracyjne dla uczniów klasy pierwszej technikum »

Na pierwszym powakacyjnym spotkaniu MDKK w Filii nr 2, omawialiśmy książkę Meg Wolitzer "Pod kloszem". »

Po wakacyjnej przerwie grupa 6 pań , które chciały kreatywnie spędzić czas spotkała się w bibliotece na warsztatach. Tym razem zajęcia dotyczyły malowania farbami akrylowymi na bawełnianych torbach na zakupy. »

W Filii nr 2, odbyły się już ostatnie warsztaty "Legendoczytacze na szlaku", które prowadził Błażej Ciesielski. »

Dzieci z Przedszkola Poziomka do biblioteki przyniosły kosz z warzywami. »

Z okazji zbliżającego się Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania, grupa Biedronek z Mieszkowskiego przedszkola spotkała się z bibliotekarzem. »

Jarocińska młodzież, głównie harcerze mieli okazję wysłuchać rad twórcy polskiego survivalu Jacka Pałkiewicza, który spotkał się z nimi w sobotę na nieczynnej stacji Brzostów. »

Jacek Pałkiewicz - ojciec polskiego survivalu, podróżnik, odkrywca prawdziwego źródła Amaznki spotkał się z czytelnikami w Kamienicy. »