Chociaż Światowy Dzień Postaci z Bajek był wczoraj, to w filii bibliotecznej w Cielczy obchodziliśmy go dzisiaj. »

Nietypowa lekcja języka polskiego wokół legend i z wykorzystaniem bibliotecznej aplikacji i plenerowej gry - ależ się działo! »

Przez dwa dni trwały w filii nr 3 warsztaty halloweenowe. Chętne dzieci podczas przerw robiły dyniowe witraże. »

W poniedziałek w filii w Golinie odbyło się już halloweenowe spotkanie. Dziewczynki z aktywu bibliotecznego wykonywały "duchy" i "upiorne dynie". »

Stowarzyszenie na Rzecz Witaszyc przygotowało kolejną wystawę. Tym razem jest poświęcona nieistniejącej już Cukrowni i Rafinerii "Witaszyce". »

Z okazji Dnia Kundelka dzieci z Mieszkowskiego przedszkola z grupy Pszczółek wysłuchały bajki o królu psów. »

Dnia 26 października uczniowie z klasy III a Szkoły Podstawowej nr 3 w Jarocinie, zamienili się w turystów i odbyli wirtualny spacer z Myszką Ratuszanką. »