Ostatnie spotkanie, w ramach projektu "Legendoczytacze na szlaku", odbyło się w czwartek 5 października w filii nr 3 w Jarocinie. »

Tegoroczny zlot wiązał się tematycznie z naszą lokalną legendą o cieleckich ciotach. Najmłodsi kandydaci na czarownice i czarowników po raz pierwszy usłyszeli legendę o górce, na której odbywały się sabaty czarownic, tajemniczym rycerzu i czterech dębach. »

Ostatnie spotkanie uczestników projektu Legendoczytacze na szlaku upłynęło pod znakiem kodów. »

Zofia Stryjeńska była bohaterką październikowego spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki za sprawą książki Angeliki Kuźniak "Stryjeńska. Diabli nadali". »

O tym jak fantastyczny jest język polski dowiedzieli się uczniowie z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Jarocinie i Szkoły Podstawowej nr 2 w Jarocinie. »

Ostatnie już spotkanie, w ramach projektu "Legendoczytacze na szlaku", odbyło się w środę 4 października w Bibliotece w Wilkowyi. »

W witaszyckiej bibliotece w piątkowe popołudnie, odbyło się ostatnie spotkanie w ramach projektu "Legendoczytacze na szlaku". »

29 września przypada Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. W tym dniu bibliotekarka z Filii w Wilkowyi zaprosiła zerówkę i pierwszą klasę z Niepublicznej Szkoły w Wilkowyi na spotkanie z książką. »