Z okazji zbliżającego się Narodowego Święta Niepodległości i Patrona Miasta Jarocina, bibliotekę w Filii nr 2, odwiedziły dzieci ze szkoły podstawowej nr 3 z Jarocina. »

Uczniowie klas pierwszych zawsze podczas pasowania są zapraszani do udziału w konkursie "Ilustracja do pierwszej wypożyczonej książki" w Bibliotece w Wilkowyi. »

Z okazji Dnia Postaci z Bajek do filii w Mieszkowie zostali zaproszeni uczniowie klas pierwszych. Dzieci dowiedziały się jak poszukiwać, wypożyczać i oddawać zbiory biblioteki. »

Chociaż Światowy Dzień Postaci z Bajek był wczoraj, to w filii bibliotecznej w Cielczy obchodziliśmy go dzisiaj. »

Nietypowa lekcja języka polskiego wokół legend i z wykorzystaniem bibliotecznej aplikacji i plenerowej gry - ależ się działo! »

Przez dwa dni trwały w filii nr 3 warsztaty halloweenowe. Chętne dzieci podczas przerw robiły dyniowe witraże. »

W poniedziałek w filii w Golinie odbyło się już halloweenowe spotkanie. Dziewczynki z aktywu bibliotecznego wykonywały "duchy" i "upiorne dynie". »