W Dniu Kropki golińską bibliotekę odwiedziła klasa III b. Dzieci dowiedziały się od kiedy obchodzony jest "ten" dzień i od jakiej książki to się zaczęło. Wysłuchały też opowieści o pewnej Poli, która lubi kropki, a potem przyszedł czas na zdjęcia w kropkowanej fotobudce. »

Dzieci z Niepublicznego Przedszkola w Golinie wysłuchały opowiadania pt. "Kret i jeżyki".
Następnie z papieru kolorowego wyklejały jeżyki. Na koniec zajęć przedszkolaki otrzymały zakładki do książek i coś słodkiego.
»

Biblioteka wspólnie z Zakładem Gospodarki Odpadami zaprosiła najmłodszych na ekoświętowanie. Dzieci miały okazję uczestniczyć w 10 aktywnościach, których celem była edukacja ekologiczna. »

Przedszkolaki z Goliny po zajęciach z panią Magdą i panem Mariuszem już wiedzą jak poprawnie segregować śmieci. »