W bibliotece w Golinie o planetach pana Mikołaja czytał Tomasz Jankowski - dyrektor golińskiej szkoły podstawowej. Czynnie pomagał też w budowaniu papierowych rakiet kosmicznych i częstował się słodyczami przygotowanymi przez panią Violettę. »

22 września przypada "Dzień Spadającego Liścia". Właśnie w ten dzień bibliotekę w Golinie odwiedziły dzieci z Niepublicznego Przedszkola. »

Za nami pierwsze szkolenie w ramach BLISKO i naszego projektu BIBLIOTEKA NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI. Dr Magdalena Cyrklaff-Gorczyca poszerzała naszą wiedzę z zakresu komunikacji z osobami niepełnosprawnymi oraz użytkownikami ze szczególnymi potrzebami. »

Nasza pierwsza wizyta w BLISKO to kierunek Pleszew! Wspaniała biblioteka w dawnym budynku dworca PKP, nawiązująca do historii miejsca. »

Miło nam poinformować, że nasza Biblioteka otrzymała dofinansowanie w w ramach Kierunku interwencji 1.1. Zakup i zdalny dostęp do nowości wydawniczych Priorytetu 1 Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021–2025 w kwocie ➡️3️⃣5️⃣0️⃣0️⃣0️⃣ zł!!! »

Wakacyjne spotkanie przedszkolaków w bibliotece w Golinie! Było głośne czytanie opowiadania "Marysia nad morzem" a potem zabawy i wspólne śpiewanie piosenek, które dzieci nauczyły się w przedszkolu. »

Dzisiaj w bibliotece w Golinie odbyło się spotkanie, które wspiera akcję Fundacja Powszechnego Czytania #TataTeżCzyta. Akcja ma na celu zachęcić tatusiów do czytania. »

Tydzień Bibliotek to najlepszy czas by oficjalnie zostać czytelnikiem naszej biblioteki. Uroczyste pasowanie odbyło się w Bibliotece w Golinie. Dzieci złożyły przysięgę, że będą szanować książki a potem był czas na zabawy: labirynt i rozsypankę. »

"Moja Twoja Nasza BIBLIOTEKA" tak brzmi tegoroczne hasło Tygodnia Bibliotek. Wczoraj dużo się działo. Zaczynamy zatem od Biblioteki w Golinie, którą odwiedziły przedszkolaki. Były czytania, zabawy plastyczne i życzenia dla pani Violetty z okazji Dnia Bibliotekarza! »