Szkoła Podstawowa w Golinie z okazji Święta Książki zorganizowała akcję,która ma przyczynić się do wzrostu czytelnictwa. »

W dniu pamięci bohaterów warszawskiego getta w Bibliotece w Golinie odbyły się zajęcia dla uczniów klasy III szkoły podstawowej. »

W Bibliotece w Golinie zapachniało wiosną, bo na zewnątrz trudno ją poczuć. Jest jeszcze zimno. »

Wielkanocne czytanie i wyklejanie papierowych pisanek w Bibliotece w Golinie! Zajęcia miały charakter międzynarodowy gdyż do tej klasy uczęszczają argentyńskie dzieci! »

W Golinie uczniowie z klas drugich poznały inspirujące serie książek pomagających w nauce oraz rozwijających pasje! Na rozgrzewkę przygotowano dla nich wykreślanki i łamigłówki! »

Przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola w Golinie odwiedziły tamtejszą bibliotekę. Przyszły na urodziny Mikołaja Kopernika! »

Międzynarodowy charakter miały zajęcia w Bibliotece w Golinie w związku z obchodzonym Dniem Języka Ojczystego. Na zaproszone dzieci czekało mnóstwo językowych zabaw, łamańców i zagadek. »

Miłość można okazywać nie tylko ludziom. W Bibliotece w Golinie przygotowano zajęcia, podczas których dzieci miały okazję poznać swoje uczucia wobec książek, planety oraz kotów. »

Biblioteka w Golinie z wakacyjną wizytą u przedszkolaków. Było głośne czytania "Brzydkiego kaczątka" oraz gry i zabawy, a na koniec dzieci wykonały zakładki ze starych, zaczytanych i zniszczonych już książek. »