Choć na dworze jest jeszcze zimno i pada śnieg na grupach zabawowych powiało już zbliżającą się wiosną. »

Biblioteka w Cielczy od sześciu lat włącza się do tematycznych nocy organizowanych przez szkołę. Rozpoczynająca ferie zimowe noc z 9/10 lutego przeniosła nas w baśniowo-legendową Krainę Fantazji. Biblioteczny przystanek związany był z opowieściami o miejscowych czarownicach. »

Kolejni legendoczytacze ruszyli na szlak. Uczniowie klasy 4 i 7 Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Bachorzewie korzystając z aplikacji "Legendoczytacze na szlaku" poznawali treść czterech legend z terenu Ziemi Jarocińskiej. »

Mimo, że za oknem brak śniegu na grupie zabawowej królował bałwanek. Dzieci wysłuchały bajki Kamila Polaka "Bałwanek" oraz wspólnie z rodzicami wykonywali bałwanki ze słodkim lizakiem. »

Ostatnie wydarzenie w ramach projektu "Regał na nudę" odbyło się w Pałacu w Witaszycach, w gościnnych progach Tomasza Klauzy. Nasz gość - Rafał Kosik jest znanym pisarzem science fiction, wydawcą i grafikiem, który sam projektuje ilustracje do swoich książek. »