Witajcie w naszej bajce!

Witajcie w naszej bajce!Tegoroczne działania w amfiteatrze nasza Biblioteka, przy wsparciu Instytutu Książki, zakończyła kolorowym, muzycznym akcentem!

Zaprosiliśmy dzieci i rodziców, festiwalowiczów i mieszkańców Jarocina na wyjątkowy koncert - piosenek z filmowych adaotacji książek o Panu Kleksie w wykonaniu muzycznie uzdolmnionych dzieci i młodzieży pod muzycznym kierunkiem Tomasza Jankowskiego z zespołem. W niedzielne popołudnie można było usłyszeć najbardziej znane piosenki m.in. z "Akademii Pana Kleksa" i "Podróży Pana Kleksa" z fantastyczną "Mezluzyną" na czele. Panie bibliotekarki - mimo upału - porwały publiczność do tanecznej zabawy, a na koniec wszyscy uczestniczyli w bitwie na kolory podczas referenu "Dzik jest dziki". Było kolorowo i bardzo radośnie!