Spotkanie na wielkopolskim szczycie

Spotkanie na wielkopolskim szczycieDyrektorki i dyrektorzy bibliotek publicznych z terenu województwa wielkopolskiego spotkali się wczoraj w Kamienicy Kultury. Było to jedno z cyklicznych spotkań organizowanych przez Wypożyczalnia Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Poznaniu.

Podczas spotkania uczestnicy mieli okazję wysłuchać historii powstania Kamienica Kultury. Był też czas na zapoznanie się z ofertą Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego oraz Instytut Książki adresowaną do bibliotek. Na zakończenie dyrektorka jarocińskiej biblioteki Agnieszka Borkiewicz przedstawiła ideę działalności Stowarzyszenie Dyrektorek i Dyrektorów Bibliotek Inicjatywy. Był też czas na omówienie spraw bieżących, zwiedzanie Kamienicy oraz rozmowy kuluarowe.