O tym jak ogromną moc ma „Siła marzeń” - Miłka Raulin

O tym jak ogromną moc ma „Siła marzeń” -   Miłka RaulinMiłka Raulin najmłodsza Polka z Koroną Ziemi w ramach festiwalu „Na walizkach” opowiadało o tym jak ogromną moc ma siła marzeń! W trakcie spotkania online opowiadała nam o determinacji i drodze jaką musiała przejść by ziścić swoje marzenia.

Wszystko zaczęło się w 2011 roku kiedy to, mając już na koncie zdobyty Mont Blanc, postanowiła wspiąć się na wszystkie najwyższe wierzchołki kontynentów. Tak powstał projekt "Siła marzeń - Korona Ziemi", który Miłka realizowała konsekwentnie przez siedem lat. 22 maja 2018 roku ukończyła swój plan, gdy stanęła na szczycie Mount Everestu. Na koniec oczywiście był czas na pytania od naszej internetowej publiczności!

Projekt dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących ze Funduszu Promocji Kultury oraz przez Gminę Jarocin.