Niemożliwe - to tylko wymówka

Niemożliwe - to tylko wymówkaTakie przesłanie przekazał nam Jan Mela, który odwiedził Jarocin w ramach projektu podróżniczego "Na walizkach". Z powodu pandemii spotkanie było transmitowane on-line

W ramach festiwalu „Na walizkach” w piątkowe popołudnie gościliśmy Jana Melę. W trakcie spotkania online Jasiek opowiadał o tym co go spotkało, gdy jako młody chłopak został porażony prądem. Co najważniejsze podkreślał, że gdyby nie przeszedł wszystkich trudów, które w życiu mu się przydarzyły, nie uwierzyłby, że ktoś taki jak on mógłby dać sobie radę z nimi. A skoro chłopakowi bez ręki i nogi może się przytrafić też tyle dobra, to każdemu z nas też może. Oczywiście trzeba się o to trochę postarać. Po prezentacji  zdjęć z wypraw i podróży po świecie,  był czas na odpowiedzi na liczne pytania od publiczności, które pojawiły się na profilu fb biblioteki.

Projekt dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących ze Funduszu Promocji Kultury oraz przez Gminę Jarocin.