Młodzieżowe spojrzenie na świat w interpretacji Agnieszki Borkiewicz

Młodzieżowe spojrzenie na świat w interpretacji Agnieszki BorkiewiczPremierowe czytania czterech opowiadań młodych dziewczyn z Szkoły Podstawowej nr 3 w Jarocinie w wykonaniu Agnieszki Borkiewicz były kolejnym punktem podczas Zaczytanej Niedzieli 20 grudnia.

Pani AGnieszka odczytała fragmenty opowiadań Aliocji, Oliwii, Sylwii i Weroniki. Dziewczyny napisały je pod kierunkiem pani Roksany Jędzrejewskiej-Wróbel. To bardzo mądre i dojrzałe opowieści, z przepięknymi przesłaniami. Ważne bo stworzone przez młode pisarki, któe opisały problemy współczesnej młodzieży.

Całość do poczytania na naszej wirtualnej półce, a do posłuchania poniżej:

Projekt został dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz przez Gminę Jarocin.